Sytuacja epidemiologiczna na świecie wciąż nie pozwala na organizację koncertów, stąd zmuszeni jesteśmy przełożyć występ Toma Grennana. Mamy jednak dla Was dobre informacje! Wraz z managementem artysty udało nam się sprawnie ustalić nową datę występu i oficjalnie możemy ogłosić, że Tom zagra 14 marca 2022 roku w warszawskim klubie Proxima. Wszystkie zakupione dotąd bilety zachowują swoją ważność w nowej dacie!

Urodzony w Bedford, ale mieszkający w Londynie wokalista i twórca tekstów Tom Grennan po raz pierwszy zdobył sławę dzięki gościnnemu udziałowi w utworze grupy Chase & Status „All Goes Wrong”. Piosenka dała artyście szansę na zaprezentowanie swojej twórczości w największych rozgłośniach radiowych i nadała rozpędu jego karierze.

Jego życie mogło się jednak potoczyć zupełnie inaczej – jako nastolatek, miał przed sobą obiecującą karierę piłkarską, grając dla Luton Town, Northampton Town, Aston Villa i Stevenage. Na szczęście stało się inaczej i po wielu namowach bliskich, Tom postanowił podążać za realizacją swojego talentu muzycznego.

Jego pierwszy album “Lighting Matches” był jednym z 10. najlepiej sprzedających się debiutów w 2018 roku. Płyta zawierała takie hity jak: „Found What I’ve Been Looking For”, „Barbed Wire” i „Something In The Water” i ukazywała emocjonalną osobowość Toma. Nie brakuje w niej skrajności – od delikatnych i stonowanych ballad po energetyczne i intensywne utwory.

Artysta powrócił z nowym materiałem w 2020. Utwór “Oh Please” to w dużej mierze opowieść o kryzysie w związku i rozstaniu z długoletnią partnerką. Natomiast “This is the Place” to piosenka o znalezieniu miejsca pełnego spokoju i ucieczki ze świata chaosu. Najnowszy singiel “Amen” jest trzecim zwiastunem długogrającej płyty, która ma się ukazać w marcu 2021 i nosić tytuł “Evering Road”.

Tom Grennan zaprezentuje materiał z najnowszej płyty i swoje największe hity 14 marca 2022 w warszawskim klubie Proxima. Bilety w cenie 89 zł są dostępne na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.