Hero image

Royel Otis

7. 11. 24Hybrydy, Warszawa

Jeden z najbardziej ekscytujących projektów z Australii zapowiada trasę “Glory to Glory”, która obejmie również Warszawę. Royel Otis wystąpią 7 listopada 2024 roku w klubie Hybrydy.

Royel Maddell i Otis Pavlovic od 5 lat konsekwentnie rozwijają swój styl swingujący pomiędzy melodyjnym indie-popem, a przyprawiającą o zawroty głowy psychodelią. Już ich pierwsze 3 EP wydane w 2021 i 2022 roku spotkały się ze znacznym uznaniem i zapewniły duetowi międzynarodową rozpoznawalność. Szybko poszli za ciosem i w tym roku ukazał się ich debiutancki album “Pratts & Pain”. Na ich rodzimym kontynencie trafił on na 1. miejsce najlepiej sprzedających się australijskich albumów i poskutkował 15 wyprzedanymi koncertami. Globalnie zgromadzili natomiast ponad 140 milionów streamów i trafili na najbardziej wpływowe playlisty, uczestniczyli w programie Spotify RADAR, zdobyli także uznanie tak wpływowych dziennikarzy jak Zane Lowe, Matt Wilkinson czy Jack Saunders, trafili na okładkę NME i pisano o nich obszernie w Vogue oraz GQ. Wystąpili też na licznych festiwalach, m.in. Reading and Leeds, Pukkelpop, Electric Picnic czy Splendour in the Grass.

Poprzednia europejska Royel Otis trasa została wyprzedana, nie warto zatem zwlekać z kupnem biletów na ich koncert 7 listopada 2024 roku w warszawskich Hybrydach. Bilety w cenie 130 zł trafią do ogólnej sprzedaży 10 maja o godz. 11:00 na Fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl oraz Ticketmaster.pl, do cen biletów mogą zostać doliczone opłaty serwisowe.

Zobacz więcej