Przedłużająca się, niepewna sytuacja epidemiologiczna na świecie ponownie zmusza nas do przeniesienia koncertu Jacoba Lee. Mamy jednak dobrą wiadomość dla fanów tego genialnego Australijczyka; udało się właśnie ustalić nową datę jego warszawskiego występu! Autor takich hitów jak „Chariot” czy „I Belong To You” zagra 19 października w warszawskim klubie Hydrozagadka. Wszystkie zakupione dotąd bilety naturalnie zachowują swoją ważność.

Magazyn The Brag określa Jacoba jako „najlepszego artystę Australii, o którym jeszcze nie słyszeliście”. Trzeba przyznać, że chociaż to miłe wyróżnienie, to już powoli staje się nieaktualne, gdyż nagrania Lee przekroczyły już barierę 200 milionów odtworzeń na portalach streamingowych! Jacob zadebiutował w 2014 roku w australijskiej edycji programu The Voice, gdzie jego opiekunem był will.i.am. Lee uznał jednak, że talent shows nie są dla niego i od tego czasu wypuścił kilka niezależnych wydawnictw, które zostały świetnie przyjęte zarówno przez krytyków, jak i fanów. Do naszego kraju przyjedzie, aby obok swoich największych hitów zaprezentować także nowe nagrania, wydane w 2020 roku jako Conscious Sessions.

Jacob Lee zagra w Hydrozagadce 19 października 2021. Bilety w cenie 49 zł są dostępne na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach. Bilety zakupione na poprzednie daty tego koncertu zachowują ważność.