Koncert Jacoba Lee przeniesiony ponownie! Artysta tworzący muzykę z pogranicza popu i R&B ma zaledwie 25 lat, a już zgromadził ponad 210 milionów streamów na Spotify i wyprzedaje trasy koncertowe na całym świecie – a to wszystko bez wsparcia wytwórni, managementu, ani agencji bookingowej. Po sukcesie swojego debiutanckiego LP „Philosophy” i zapowiedzi drugiego albumu Jacob Lee ogłosił trasę po Europie, która w związku z sytuacją epidemiologiczną została przeniesiona na 2021 rok. Artysta zagra w warszawskiej Hydrozagadce 23 lutego.

The Brag określa Jacoba Lee jako „jednego z największych artystów w Australii, o którym nigdy nie słyszeliście”. Zadebiutował on w 2014 roku w australijskiej edycji programu The Voice, gdzie występował pod czujnym okiem will.i.ama z The Black Eyed Peas. Pojawił się również w australijskim X Factor.

Jacob Lee uznał jednak, że talent shows nie są dla niego i od tego czasu wypuścił kilka niezależnych wydawnictw, które zostały świetnie przyjęte zarówno przez krytyków, jak i fanów. Jego pierwszy album długogrający „Philosophy” ukazał się w 2019 roku i znalazły się na nim takie hity jak „I Belong to You” i „Demons”. Następnie Jacob sukcesywnie wydawał utwory, które składają się na jego drugi album studyjny – „Conscience”. Premiera ostatnich piosenek z płyty zaplanowana jest na pierwszą połowę 2020.

Jacob Lee zagra koncert w stołecznym klubie Hydrozagadka 23 lutego 2021. Bilety w cenie 49 zł są dostępne na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach. Bilety zakupione na poprzednie daty koncertu zachowują ważność.