Hero image

Aiko

2. 11. 24BARdzo Bardzo, Warszawa

Rozmarzone melodie, neony, energetyczne występy i wyjątkowa atmosfera… Aiko to artystka, która kreuje wokół siebie kojącą przestrzeń i zapewnia emocjonalne doświadczenie pełne akceptacji, uwznioślenia oraz dobrego samopoczucia. Już 2 listopada 2024 roku wystąpi ona w Warszawie, w klubie BARdzo Bardzo.

Urodzona w Moskwie, wychowana w Czechach, rezydującą w Londynie… W muzyce Aiko przeplatają się wpływy licznych kultur, a w warstwie tekstowej poruszane są wątki miłości, osamotnienia, jak i samozrozumienia. Jej kariera rozpoczęła się od występu w telewizyjnym programie “Superstar”, by niedługo później wydać EP “Aiko” (2018) oraz debiutancki album “Expiration Date” (2020). Wydawanym przez nią piosenkom często towarzyszy oszałamiająca oprawa wizualna, prezentowane były one na licznych playlistach oraz w BBC Radio, Kerrang! czy Radio Wave, a także wielokrotnie w programie MTV “Teen Mom”. Aiko została pierwszą czeską artystką, której wizerunek zaprezentowano na Times Square, w ramach kampanii Spotify Equal. Miała już okazję występować przed Black Honey oraz Tamino, zaprezentować się na Eurosonic Noorderslag, Waves Vienna i Sziget, a w tym roku zagra na festiwalach Rock for People, Metronome oraz Grape. Niebawem wyda też kolejny album.

Pierwszy polski koncert Aiko odbędzie się 2 listopada 2024 roku w warszawskim BARdzo Bardzo. Bilety w cenie 69 zł trafią do sprzedaży 8 maja o godz. 12:00 na Fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl oraz Ticketmaster.pl, do cen biletów mogą zostać doliczone opłaty serwisowe.

Zobacz więcej