Hero image

KIWI

17. 5. 24Tony, Wrocław

KIWI – jedna z najciekawszych artystek polskiej sceny alternatywnej, zapowiada trasę koncertową. SŁONO ZAPŁACISZ MI ZA TOUR startuje już w maju, a koncerty odbędą się w w czterech największych polskich miastach:

11.05.2024 – Poczta Główna, Kraków
14.05.2024 – Hydrozagadka, Warszawa
17.05.2024 – Tony, Wrocław
18.05.2024 – Podwórko art., Gdynia

Podczas nadchodzącej trasy, KIWI zaprezentuje materiał ze swojej ostatniej EPki “PARANOJE” oraz wcześniejszych wydawnictw – albumu “Pętla” i EPki “Nocą”. Wszystkie dotychczasowe płyty artystki zostały docenione przez krytyków oraz słuchaczy, a oryginalne i wpadające w ucho single podbiły playlisty serwisów streamingowych. Jej muzyka jest połączeniem świeżego, elektronicznego brzmienia oraz delikatnego wokalu. Tworzy piosenki, które łapią za serce, a jej koncerty hipnotyzują. SŁONO ZAPŁACISZ MI ZA TOUR to będzie doskonała okazja dla wszystkich fanów, aby na żywo usłyszeć swoje ulubione numery w zupełnie innej odsłonie.

Bilety w cenie 69 zł trafią do ogólnej sprzedaży 19 lutego 2024 roku o godzinie 10:00 na Fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl oraz Ticketmaster.pl (dotyczy koncertów w Krakowie i Warszawie) oraz na Going.pl (Wrocław i Gdynia). Promotorem koncertów w Krakowie i Warszawie jest agencja Fource Entertainment.

More about the artist