Hero image

French 79 Pepe.

1. 4. 22Hybrydy, Warszawa

TIMETABLE:
19:00 – Drzwi
20:00 – Pepe.
21:15 – French 79

Dobre wieści! Tak jak obiecaliśmy, nie damy Wam długo czekać na koncert French 79 w Warszawie. Dzięki sprawnej reakcji teamu artysty możemy ogłosić, że Simon Henner wystąpi w Polsce już 1 kwietnia 2022! Zmieniamy także miejsce, w którym spotkamy się na koncercie – będzie to większe i bardziej przestrzenne wnętrze klubu Hybrydy w Warszawie! Wszystkie zakupione dotąd bilety zachowują swoją ważność, a do sprzedaży trafiła właśnie kolejna pula wejściówek. Już nie możemy się doczekać tego koncertu, to będzie niezapomniane show!

Jeden z najciekawszych przedstawicieli francuskiej elektroniki, Simon Henner tworzący pod pseudonimem French 79, zagra w lutym w Warszawie. Autor hitowych “Diamond Veins” czy “Between The Buttons” wystąpi w pełnoprawnej formule LIVE na scenie stołecznego klubu Hybrydy już 1 kwietnia 2022. Bilety na to wydarzenie w cenie 69 złotych znajdziecie na fource.pl.

French 79, czyli muzyczny projekt Simona Hennera zawiera w sobie wszystkie cechy, za które ludzie kochają popularny “French touch”. Jego albumy wypełnione są lekkimi i niesamowicie melodyjnymi kompozycjami, które w iście soundtrackowy sposób pochłaniają słuchaczy już od pierwszych dźwięków. Nie inaczej jest z występami na żywo – live acty French 79 to dopieszczone pod każdym względem muzyczne spektakle, które płynnie przeradzają się w taneczne imprezy.

Jak dotąd na rynku pojawiły się dwa pełnoprawne albumy French 79; pochodzący z 2016 roku “Olympic” oraz wydany trzy lata później “Joshua”. Oba krążki to spójne i kompletne dzieła, kompozycyjnie przywołujące na myśl lata ‘80 i ‘90, jednak wyprodukowane na najwyższym, współczesnym poziomie. Poza solową twórczością Henner zaangażowany jest również w inne muzyczne projekty, które są rozpoznawalne na całym świecie, jak choćby Kid Francescoli, Nasser czy Husbands.

French 79 wystąpi w klubie Hybrydy w Warszawie. Bilety w cenie 69 złotych są dostępne na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, eBilet.pl, Going.pl oraz w Empikach.

More about the artist