Hero image

Conan Gray bülow

9. 5. 20Progresja, Warszawa

Mimo naszych największych starań, żeby przenieść koncert Conana Graya na inny termin, zostaje on całkowicie odwołany. Każdy kto zakupił bilet, dostanie maila z informacją, co należy zrobić, aby otrzymać zwrot. Wiemy, że nie mogliście doczekać się pierwszej wizyty Conana w naszym kraju i obiecujemy, że zrobimy co w naszej mocy, żeby sprowadzić go do Polski przy pierwszej najbliższej okazji. Bądźcie zdrowi i do zobaczenia!


Conan Gray to jeden z najbardziej ekscytujących debiutów popowych 2020 roku. Młody artysta nazywany „popowym księciem smutnych nastolatków w internecie”, po raz pierwszy przyjedzie do Polski w ramach światowej trasy promującej jego debiutancki album „Kid Krow”.

Niedawno Conan Gray ogłosił szczegóły swojej debiutanckiej płyty – „Kid Krow”, która ukaże się 20 marca 2020 nakładem Universal Music Polska. Młody artysta już teraz jest uważany za jeden z najważniejszych popowych debiutów tego roku. Jego piosenki takie, jak “Maniac”, „Crush Culture”, czy „The Story” zanotowały setki milionów streamów na Spotify i dziesiątki milionów odtworzeń na YouTube, a to dopiero początek drogi 21-latka z Teksasu.

Twórczością Conana zachwycały się największe media w Stanach Zjednoczonych, a powoli zdobywa on też zasłużoną sławę w Europie. Do grona jego fanów zaliczają się między innymi Billie Eilish, BTS, Matty Healy z The 1975, Brendon Urie z Panic! at the Disco, Troye Sivan, Lewis Capaldi, czy Noah Cyrus.

Popowy książę smutnych nastolatków w internecie Teen Vogue
Przedstawiamy Waszego nowego księcia popu MTV
Prawdziwa sensacja! Wkrótce będzie wyprzedawał stadiony PAPER
Ten pop brzmi jakby był skrojony pod największe obiekty koncertowe UPROXX
Zdecydowanie warto śledzić karierę Conana Idolator
Mamy przyjemność obserwować z pierwszej ręki ewolucję nowego fenomenu muzyki pop Ones to Watch

Dziennikarze „E!” przewidują: „2020 będzie wielkim rokiem dla Conana, dlatego zapewnijcie sobie prawa do tytułowania się jego odkrywcą, sięgając po jego piosenki jeszcze dziś”. Conan Gray wystąpi w warszawskim klubie Progresja już 9 maja 2020 roku. W roli supportu zaprezentuje się kanadyjska artystka bülow. Bilety w cenie 99 zł będą dostępne od 14.02 przez fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.

More about the artist