Hero image

Anson Seabra Jonah Kagen

29. 4. 23BARdzo Bardzo, Warszawa

Anson Seabra to artysta pochodzeniem i sercem zakorzeniony w klimatach Środkowo-Zachodnich Stanów Zjednoczonych. Polska publiczność miała okazję poznać jego twórczość już jesienią ubiegłego roku, gdy otwierał koncert Deana Lewisa. Łączy on skrzętnie plecione melodie z ujmującymi, pełnymi emocji tekstami, a jego muzyka ma wręcz magiczną siłę przyciągania. Jego kanał YouTube, prezentujący głównie muzykę napisaną i wyprodukowaną w jego własnej sypialni, ma już 260 milionów odtworzeń. Koncert odbędzie się 29 kwietnia 2023 roku w Warszawie, w klubie BARdzo bardzo.

Artysta urodził się w Kansas City, Missouri. Od 6. roku życia uczył się grać na fortepianie, a dorastając grał w szkolnych zespołach. Po liceum poszedł na studia informatyczne, kontynuując pisanie i nagrywanie własnych piosenek. Pomimo podjęcia pracy w zawodzie nie odpuścił swojego marzenia by żyć z muzyki. W 2018 zaczął publikować swoje piosenki online, błyskawicznie zyskując setki tysięcy fanów i wiele viralowych singli, a także 2 autorskie albumy.

Koncert Ansona Seabry odbędzie się 29 kwietnia 2023 w warszawskim klubie BARdzo bardzo. Bilety trafią do ogólnej sprzedaży 24 lutego o godzinie 10:00 w cenach 69 zł (regularne) oraz 259 zł (zestawy Meet & Greet) na Fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Going.pl, Ticketmaster.pl, oraz we wszystkich Empikach.

More about the artist